Florbola talantu akadēmija – ceļš uz rītdienu

  • Description
  • Comments
  • Contributors

Organizācija/Federācija:

Latvijas Florbola savienība

Projektam nepieciešamā summa:

€2100,-

Projekta īstenošanas vieta(s):

Kocēni, Kuldīga, Lielvārde, Rīga

Mērķis:

Ieinteresēt jauniešus nodarboties ar florbolu un apgūt tā elementus. Ievirzīt jauniešus profesionālā līmenī apgūt florbolu, tādējādi dodot viņiem iespēju nākotnē cīnīties par vietu Latvijas vai ārvalstu komandās, kā arī Latvijas izlasēs. Lai sasniegtu šos mērķus, Latvijas Florbola savienība 2014.gadā ir izveidojusi Florbola talantu akadēmiju.

Par Akadēmiju:

Florbola talantu akadēmija ir izveidota, lai dotu iespēju jauniešiem  (zēni, kuri dzimuši laika posmā no 2000.gada 1.janvāra līdz 2002.gada 31.decembrim) no visiem Latvijas reģioniem īstenot savu sapni – kļūt par prasmīgiem florbola spēlētājiem.

Treniņnometņu laikā jaunajiem Florbola talantu akadēmijas kandidātiem plānoti fiziskās un tehniskās sagatavotības un florbola spēles noteikumu zināšanas testi, kā arī praktiskas nodarbības, tostarp, - spēles. Ar mērķi papildus stimulēt un motivēt jaunos florbolistus starp treniņnometnes dalībniekiem tiks veikta arī Latvijas U17 vecuma grupas izlases sportistu atlase. Talantīgākajiem un meistarīgākajiem spēlētājiem būs iespēja aizstāvēt Latvijas godu starptautiskā florbola turnīrā Igaunijā.

Florbola talantu akadēmijas komandas un treneri ir sadalīti pa Latvijas reģioniem. Katrā no tiem ir savs vecākais treneris, kurš veido savu treneru komandu un kopīgi veic reģionu izlases kandidātu atlasi.

Galvenais mērķis ir talantīgu jauniešu iesaistīšana un integrēšana florbolā.

Kad?

Florbola talantu akadēmijas kārtējās treniņnometnes ir plānots sarīkot 2016.gada oktobrī četros Latvijas reģionu florbola centros - Kocēnos, Kuldīgā, Lielvārdē un Rīgā. Iecerēts, ka kopumā nometnēs piedalīsies vairāk nekā 100 dalībnieku. Turpmāk treniņnometnes ir plānots rīkot četras reizes gadā (janvārī, aprīlī, jūlijā un oktobrī).

Izmaksas:

Lai Latvijas bērni un jaunieši tiktu profesionāli iepazīstināti, kā arī sagatavoti tālākām gaitām florbolā, viņiem ir nepieciešams nodrošināt atbilstošus apstākļus.

Projekta atbalstīšanai savāktā ziedojuma summa tiks izmantota Florbola Talantu Akadēmijas bērniem “Jaunā florbolista pirmās nūjas” iegādei.

Šis ir tikai sākums:

U17 vecuma grupas zēnu iesaistīšana Florbola talantu akadēmijā ir pirmais no vairākiem soļiem. 2017.gadā šī projekta ietvaros tiks veidotas arī meiteņu un jaunāka vecuma zēnu grupu talantu akadēmijas, - ar mērķi veicināt florbola popularitāti un panākumus.

Atbildīgā vārds/uzvārds

Andris Dzenis

E-pasta adrese:

andris.dzenis@floorball.lv

Kontakttālrunis:

+371 26158645

  • : 5€

  • : 5€

  • : 5€

  • : 10€

  • : 1€


Total: 26€

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!