60 laimīgi bērni ar futbola bumbu un apaviem

  • Description
  • Comments
  • Contributors

Organizācija/Federācija:

Future Football Latvia sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju

Projektam nepieciešamā summa:

€3000,-

Projekta īstenošanas vieta(s):

Sociāli maznodrošinātas ģimenes no visas Latvijas.

Organizācija:

Future Football Latvia aktīvi piedalās dažādos masu futbola projektos Latvijā, kā arī nodrošina talantīgiem futbolistiem individuālos treniņus, veicinot futbola attīstību bērnu futbolā, kā arī stimulē interesi par futbolu kā sporta veidu.

Arī LFF gada laikā Latvijas skolām un futbola organizācijām dāvā vairāk nekā 2000 bumbas, simtiem futbola apavus meitenēm, kā arī futbola inventāru un ekipējumu ap 100 organizācijām, tomēr joprojām ar to ir par maz, jo sportisku bērnu Latvijā ir ļoti daudz un visus nodrošināt ar pašu svarīgāko ir sarežģīti.

Projekta Mērķis:

Ar lielu sparu tiek Latvijā attīstīts futbols jauniešu līmenī, pateicoties ikvienam Latvijas futbola klubam un iedzīvotājam, kā arī internacionālajām futbola organizācijām, kas aktīvi iesaistās Latvijas futbola saistītos pasākumos.

Diemžēl apgrūtināto finansiālo un ģimenes apstākļu dēļ, dažu bērnu sapņi kļūt par profesionālu sportistu ir grūtāk sasniedzami, tāpēc FFL un LFF ar šo projektu vēlas atbalstīt trūcīgākos un grūtākā situācijā nonākušos bērnus, lai iedvestu tajos prieku sportot un to pieņemt kā daļu no sava dzīvesveida, un iespējams, ka šajos reģionos slēpjas nākamie Latvijas futbola talanti. Dāvājot tiem īstus futbola apavus un futbola bumbu, tiktu lauztas pirmās neērtībās tiem bērniem, kuri nevar atļauties šādas futbola pamatlietas!

Futbola apavi un bumba:

Vidējās izmaksas vienam futbola apavu pārim priekš bērna ir aptuveni 30 EUR, kā arī bumbas izmaksas parasti ir vismaz ap 20 EUR. Savācot plānotos 3 000 EUR, ar šādu inventāru varētu nodrošināt vismaz 60 trūcīgus bērnus visā Latvijā ar iepriekš minēto.

Kāpēc Agon un jūsu atbalsts dos iespēju šos bērnu apdāvināt jau šogad?

Mūsu plāns ir šogad īstenot šādu projektu kopā ar visiem atbalstītājiem, lai starp šiem bērniem iespējams izaugtu kāds augsta līmeņa futbolists. Mēs saprotam, ka ļoti daudzi talantīgi bērni nespēj sasniegt savu potenciālu nepietiekamā ekipējuma dēļ.

Atbildīgā vārds/uzvārds

Edgars Gauračs

E-pasta adrese

futurefootballlv@gmail.com

Kontakttālrunis

+371 26718817

  • : 5€

  • : 5€

  • : 5€

  • : 10€

  • : 5€

  • : 50€


Total: 80€

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!